18859
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.2.1,select-theme-ver-5.2,ajax_fade,page_not_loaded,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
Title Image

درباره ما

شرکت نساجی مشهد تترون

شرکت نساجی مشهد تترون با توکـل برخـدا و همت بلند موسسین آن در سال ۱۳۷۳ باشعار ” کیفیت ” در عرصـه نسـاجی شـروع بکار کرد. مدیران با تجربه و متعهـد این شرکت توانسته اند با حضوری موفق در زمینه رنگرزی چاپ و تکمیل انواع پارچه های تخت و گرد بافت علاوه بر جذب و رضایت مشتریان حضوری موفق در بازار نساجی کشور داشته باشند. امروزه شرکت نساجی مشهد تترون باتکیه بر تخصص پرسنل با تجربه و ماشـین آلات اروپایی توانسـته در زمـینه بافت، رنگرزی، چـاپ و تـکمیل پارچـه با الیاف طبیعی مـانند پنبه و همچنین الیاف مصنوعی مانند پلیستر با برندهای همچون TMT و درنا حضوری موفق داشته باشد.

 

شرکت نساجی مشهد تترون با هدف ارتقاء کیفی و کمی صنعت نساجی ایران و جلوگیری از خروج ارز در سال های اخـیر تـصمیم به تـولید محصولات بـروز جهانی کـرده است در این راسـتا اقـدام بـه تـولید و فـروش مـحصولات باکـیفیت و درجـه یـک از جملـه پارچـه های پیـراهنی مـانند Flora و مـحصولات تـمام پنبـه الیاف طبیعی و تترون نموده است.

مشتریان ما